APIE MUS

30726615_1744644065581143_59425711207366

2015 metais klubą įkūrė 7 bendraminčiai, kuriems buvo artimos Rotary vertybės ir kurie į klubą pritraukė daugiau bendraminčių. Klubas oficialiai atidarytas 2016 m.

Klubo idėja nuo pat pradžių buvo vykdyti socialinę veiklą bei plėsti klubo narių akiratį nuolat kviečiantis į klubą įdomius svečius, lankantis įdomiose organizacijose ir pan.

Šiuo metu klubas vienija beveik 30 narių, kurie yra nepriekaištingos reputacijos savo sričių profesionalai bei socialiai atsakingi ir aktyvūs žmonės.

MŪSŲ VIZIJA

Gyvybingas ir brandus komandine dvasia klubas, sistemingai ir noriai vystantis socialinius projektus, organizuojantis aukštos kokybės savišvietą bei puikų klubo narių laisvalaikį.

VEIKLOS GAIRĖS

1. Užkrečianti pavyzdžiu

2. Teikianti naudą bendruomenei/visuomenei

3. Klubo projektai orientuoti į vaikus (jų gerovės gerinimą)

4. Prioritetas tęstiniams projektams („Ne žuvis, o meškerė“)

_SCI3054_edited.jpg
NORĖTUM PRISIJUNGTI?

Mes esame orientuoti į kokybišką klubo augimą, priimant bent vieną narį per metus, atitinkantį šiuos kriterijus:

- Nepriekaištinga reputacija

- Savo srities / profesijos profesionalas

- Turintis socialinės motyvacijos

Stengiamės, kad klube vienu metu būtų ne daugiau negu po vieną tos pačios profesijos/verslo srities atstovą.