VEIKLA

MŪSŲ VYKDOMI PROJEKTAI

Lego WeDo Hansa RK

Siekiant kuo daugiau vaikų uždegti norą STEAM mokymui, meilę tyrimui ir problemų sprendimui Kauno Rotary klubas "Hansa" kartu su mokyklomis 2-4 klasių Kauno mokyklų gabiems, bei socialiai remtiniems moksleiviams  organizuoja robotikos būrelius.​

Būrelyje atrinktų 10 vaikų "apginkluojami" Lego Education SPIKE Essential konstruktoriais bei planšetiniais kompiuteriais ir pasineria į 14-18 savaičių trukmės mokymosi ciklą (po dvi akademines valandas per savaitę).

Pilotinis projektas 2021 metais prasidėjo Kauno Ryto Pradinėje mokykloje. Mokytojos Laimos Bagdonienės vedinos jau kelios vaikų grupės praėjo būrelio kursą. Akimirkas iš būrelio galite pamatyti čia ir čia. 2023 metais prie projekto prisijungė Kauno Šv. Roko mokykla su mokytoja Vilma Bašinskaitė ir klase spec. poreikių turinčių vaikų.

Kauno Rotary klubas "Hansa" būrelio veiklai neatlygintinai skiria:

• 10 vnt. planšetinių kompiuterių su planšečių dėklais

• 10 komplektų konstruktorių LEGO Education SPIKE Essential

• Įkraunamas baterijas ir pakrovėjus

Mokykla įsipareigoja:

• Skirti robotikos būrelio mokytoją, kuris susipažins su Lego Education mokymo metodologija

• Organizuoti būrelio veiklą ne mažiau nei trejus metus

Kauno miesto mokyklas norinčias savo mokykloje organizuoti nemokamą robotikos būrelį, kviečiame pildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime.

Nuorodos:

HANSA SMART KIDS

Kauno Rotary klubas Hansa yra savanorystės programos SOCIAL BREEZE partneris ir rėmėjas.

SOCIAL BREEZE – savanorystės programa, atpučianti permainas į taisyklių sukaustytą, į rezultatą orientuotą moksleivių kasdienybę.

Tai programa 7−10 klasių moksleiviams, skatinanti įsitraukti į visuomeninę veiklą, lavinanti naujus paauglio įgūdžius ir padedanti praktiškai suvokti ne tik individualius norus, galimybes, bet ir svajonių profesiją.

Ši programa yra įrankis švietimo įstaigoms ir mokytojams, įgalinantis supažindinti mokinius su savanoriška veikla.

Šiuo metu programa įgyvendinama Kaune, 15-oje mokyklų. Artimiausiu metu planuojama ją pradėti vykdyti Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdoje, Tauragėje ir Vilniuje.

Daugiau informacijos apie projektą: www.socialbreeze.lt

SocialBreeze4-33xz36uout2v6cbyijqtn3veu9
SOCIAL BREEZE
StovyklaSraunija2017-105.jpg

Su Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija „Sraunija“ bendradarbiaujame jau ne vieneri metai.

Ši asociacija jungia šeimas, kuriose yra sergančiųjų progresuojančiomis ir nepagydomomis genetinėmis nervų-raumenų ligomis.

Progresuojant ligai nyksta raumenys, sutrinka rijimas, kvėpavimas, širdies darbo, virškinimo veikla, pacientai labai imlūs infekcijoms, visi pacientai turi negalią, dauguma – sunkią, daugelis ligų nulemia ankstyvą paciento mirtį.

Kauno Rotary klubas Hansa asociaciją parėmė dviem kosulio asistentais, gyvybiškai reikalingiems vaikų kvėpavimo funkcijai palaikyti, taip pat jau ne vienerius metus iš eilės remiame psichosocialinę Vasaros stovyklą. Ši stovykla suteikia galimybę visai šeimai pabūti prie jūros, bendrauti, užsiimti veiklomis, gerinančiomis psichologinę visos šeimos narių savijautą.

SRAUNIJA

Kad išlaikyti tęstinumą ir pasiekti geriausią įmanomą rezultatą didžiąją dalį savo paramos skiriame mūsų ilgalaikiams partneriams.

Tačiau pagal galimybes prisidedame ir prie pavienių projektų ar socialinių iniciatyvų.

Dovanojome dviračius tiems, kurie neturi galimybės įsigyti jų patys, bendraujame su socialiai remtinomis šeimomis ir stengiamės prisidėti prie jų gerovės, prisidedame prie kitų Rotary klubų iniciatyvų.

Picture1.png
KITA VEIKLA