top of page

VEIKLA

MŪSŲ VYKDOMI PROJEKTAI

Lego WeDo Hansa RK

Siekiant kuo daugiau vaikų uždegti norą STEAM mokymui, meilę tyrimui ir problemų sprendimui Kauno Rotary klubas "Hansa" 2-4 klasių Kauno mokyklų gabiems, bei socialiai remtiniems moksleiviams organizuoja robotikos būrelius.

Būrelyje atrinkti 9 vaikai "apginkluojami" LEGO WeDo 2.0 konstruktoriais bei planšetiniais kompiuteriais ir pasineria į 14-18 savaičių trukmės mokymosi ciklą (po dvi akademines valandas per savaitę).

Būreliui mokyklos iniciatyva priskiriamas robotikos mokytojas susipažinęs su Lego Education mokymo metodologija. Pandemijos sąlygomis būrelis gali vykti ir nuotoliniu būdu.

Gabiausiems būrelio moksleiviams suteikiama galimybė dalyvauti varžybose.

Kauno miesto mokyklas norinčias savo mokykloje organizuoti išskirtinį robotikos būrelį, kviečiame drąsiai susisiekti su Hansa Rotary klubu.

HANSA SMART KIDS

Kauno Rotary klubas Hansa yra savanorystės programos SOCIAL BREEZE partneris ir rėmėjas.

SOCIAL BREEZE – savanorystės programa, atpučianti permainas į taisyklių sukaustytą, į rezultatą orientuotą moksleivių kasdienybę.

Tai programa 7−10 klasių moksleiviams, skatinanti įsitraukti į visuomeninę veiklą, lavinanti naujus paauglio įgūdžius ir padedanti praktiškai suvokti ne tik individualius norus, galimybes, bet ir svajonių profesiją.

Ši programa yra įrankis švietimo įstaigoms ir mokytojams, įgalinantis supažindinti mokinius su savanoriška veikla.

Šiuo metu programa įgyvendinama Kaune, 15-oje mokyklų. Artimiausiu metu planuojama ją pradėti vykdyti Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdoje, Tauragėje ir Vilniuje.

Daugiau informacijos apie projektą: www.socialbreeze.lt

SocialBreeze4-33xz36uout2v6cbyijqtn3veu9
SOCIAL BREEZE
StovyklaSraunija2017-105.jpg

Su Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija „Sraunija“ bendradarbiaujame jau ne vieneri metai.

Ši asociacija jungia šeimas, kuriose yra sergančiųjų progresuojančiomis ir nepagydomomis genetinėmis nervų-raumenų ligomis.

 

Progresuojant ligai nyksta raumenys, sutrinka rijimas, kvėpavimas, širdies darbo, virškinimo veikla, pacientai labai imlūs infekcijoms, visi pacientai turi negalią, dauguma – sunkią, daugelis ligų nulemia ankstyvą paciento mirtį.

Kauno Rotary klubas Hansa asociaciją parėmė dviem kosulio asistentais, gyvybiškai reikalingiems vaikų kvėpavimo funkcijai palaikyti, taip pat jau ne vienerius metus iš eilės remiame psichosocialinę Vasaros stovyklą. Ši stovykla suteikia galimybę visai šeimai pabūti prie jūros, bendrauti, užsiimti veiklomis, gerinančiomis psichologinę visos šeimos narių savijautą.

SRAUNIJA

Kad išlaikyti tęstinumą ir pasiekti geriausią įmanomą rezultatą didžiąją dalį savo paramos skiriame mūsų ilgalaikiams partneriams.


Tačiau pagal galimybes prisidedame ir prie pavienių projektų ar socialinių iniciatyvų.

 

Dovanojome dviračius tiems, kurie neturi galimybės įsigyti jų patys, bendraujame su socialiai remtinomis šeimomis ir stengiamės prisidėti prie jų gerovės, prisidedame prie kitų Rotary klubų iniciatyvų.

Picture1.png
KITA VEIKLA
bottom of page